Ільчук Людмила Михайлівна

Директор школи, вчитель математики

Собко Ярослава Єпіфанівна

Заступник директора з навчальної роботи школи

Генсюровська Людмила Богданівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Матлах Світлана Іванівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи старших класів

Губіцький Зіновій Адамович

Заступник директора з господарської роботи

Курус Ірина Іванівна

Педагог-організатор

Сербіна Ріта Григорівна

Психолог

Богатерчук Ірина Петрівна

Вчитель початкових класів

Брикайло Ольга Любомирівна

Вчитель початкових класів

Газилишин Наталія Богданівна

Вчитель початкових класів

Горак Ірина Михайлівна

Вчитель початкових класів

Греськів Тетяна Богданівна

Вчитель початкових класів

Демків Галина Євгенівна

Вчитель початкових класів

Крижанівська Світлана Володимирівна

Вчитель початкових класів

Павлович Юлія Михайлівна

Вчитель початкових класів

Подзігун Людмила Василівна

Вчитель початкових класів

Регуш Роксолана Олександрівна

Вчитель початкових класів

Софіян Зоряна Зеновіївна

Вчитель початкових класів

Тітченко Ольга Михайлівна

Вчитель початкових класів

Ходань Наталія Михайлівна

Вчитель початкових класів

Чорна Ірина Іванівна

Вчитель початкових класів

Мельник Олександра Мирославівна

Вчитель географії

Антонів Ірина Василівна

Вчитель української мови і літератури

Бойко Галина Іллівна

Вчитель української мови і літератури

Вальчак Ганна Остапівна

Вчитель української мови та літератури

Когут Валентина Євгенівна

Вчитель української мови та літератури

Намака Наталія Ярославівна

Вчитель української мови та літератури

Сава Ірина Богданівна

Вчитель української мови і літератури

Смертіна Олена Стахіївна

Вчитель української мови та літератури

Вольська Людмила Іванівна

Вчитель світової літератури

Івашко Ольга Антонівна

Вчитель світової літератури

Балакер Євгенія Олексіївна

Вчитель англійської мови

Бачинська Ірина Володимирівна

Вчитель англійської мови

Бобрик Марія Богданівна

Вчитель польської мови

Галабіцька Наталія Володимирівна

Вчитель англійської мови

Гнатишин Галина Людвігівна

Вчитель німецької мови

Мачтієва Лілія Зіновіївна

Вчитель англійської мови

Сніжок Людмила Мирославівна

Вчитель англійської мови

Хоростковська Юлія Василівна

Вчитель англійської мови

Чорна Олена Ігорівна

Вчитель англійської мови

Єрьоменко Тетяна Леонідівна

Вчитель математики

Копанецька Наталія Павлівна

Вчитель інформатики

Королевич Анжела Іванівна

Вчитель математики

Плисюк Богдан Васильович

Вчитель фізики

Пушкар Світлана Володимирівна

Вчитель математики

Смакула Ірина Зіновіївна

Вчитель інформатики

Цвинтарна Людмила Михайлівна

Вчитель математики

Цупко Надія Павлівна

Вчитель математики

Шидловський Сергій Михайлович

Вчитель інформатики

Павлюс Леся Йосипівна

Вихователь ГПД

Рубісь Василина Василівна

Логопед

Фімляр Ольга Ярославівна

Вихователь ГПД

Лесечко Олена Володимирівна

Вчитель історії

Литвинчук Олег Володимирович

Вчитель історії

Гарбар Леся Дмитрівна

Лаборант хімкабінету

Солтис Надія Степанівна

Вчитель хімії

Фімляр Надія Ярославівна

Вчитель хімії

Дячинська Ніна Григорівна

Вчитель біології

Демчук Лілія Дмитрівна

Вчитель основ здоров'я

Корнага Василь Степанович

Вчитель фізичної культури

Поліщук Олександра Віталіївна

Вчитель фізичної культури

Сопотницький Роман Степанович

Вчитель фізичної культури

Трач Борис Борисович

Вчитель фізичної культури

Пастух Ольга Михайлівна

Керівник хореографічного гуртка

Пілюкова Оксана Володимирівна

Вчитель образотворчого мистецтва

Спольська Світлана Франківна

Вчитель музики

Івахів Оксана Романівна

Вчитель трудового навчання

Марцинюк Роман Дмитрович

Вчитель трудового навчання

Микитів Надія Михайлівна

Вчитель обслуговоючої праці

Крук Світлана Мартинівна

Завідуюча бібліотекою

Дацюк Наталія Миколаївна

Бібліотекар