Участь у проєкті "Zoom na Polskę"

31.01.2022   Administrator   Категорія: Міжнародна співпраця

Учні 8-х класів ТЗОШ #27 імені Віктора Гурняка на запрошення Тернопільського полонійного культурно-освітнього товариства (голова Марина Войнова) взяли участь у проєкті "Zoom na Polskę".
Суть проєкту полягає у півторагодинній зустрічі-спілкуванні. У неділю, 18 квітня, відбулася перша така зустріч. Лектор Łukasz Cąkała - студент Люблінського католицького університету - спілкувався з нами на тему "Rodzina" і ділився дослідженнями свого родоводу. Генеалогічне дерево p.Łukasza вражає!
Для наших учнів - це унікальна можливість  познайомитися з польськими студентами, доторкнутися до польської культури. Діти були захоплені, адже розмовляли польською, використовували знання на практиці, побували у новому мовному середовищі, не у звичному їм класі.
Щиро дякуємо за запрошення та співпрацю п.Марині, Fundacji Wolność i Demokracja за організацію проєкту "Zoom na Polskę" та p. Łukaszowi Cąkale за цікаву та змістовну зустріч.
P.S. Діти сьогодні питали, коли наступна))