02.02.2022   Administrator   Категорія: Міжнародна співпраця

Інтерв’ю для польського культурно-інформаційного інтернет-порталу “Dobra Szkoła Nowy Jork” голови Тернопільського полонійного культурно-освітнього товариства Марини Войнової та вчительки польської мови ТЗОШ№27 імені Віктора Гурняка Марії Бобрик. Серед питань, які висвітлені у статті: розповіді про навчальні заклади та учнів, співпраця, труднощі, досягнення, плани та мрії.
Пригадуємо, що наші з п.Мариною учні брали активну участь у конкурсах, організованих  порталом. Учень 9-Б класу Дмитро Ратушняк був відзначений у літературному конкурсі “Ekologia. Ekopoetyka” з поезією “Aureola szczęścia”.  І виступ учениць 8-А класу у складі ансамблю “Fajne dziewczyny” теж припав до душі організаторам.