Захід з профілактики неінфекційних хвороб серед школярів

04.02.2024   Administrator   Категорія: Новини

2 лютого фахівці відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних захворювань ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ України» провели інформаційно-просвітницьку зустріч з учнями та педагогами Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 імені Віктора Гурняка Тернопільської міської ради на тему профілактики тютюнокуріння, здорового способу життя та ментального здоров'я школярів.
  • Горохівська Світлана, лікарка-епідеміологиня відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та контролю за неінфекційними захворюваннями ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ України» прочитала учням старших класів лекцію «Про шкідливість тютюнокуріння для підлітків»;
  • Вадим Ятищук, помічник лікаря-епідеміолога відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних захворювань ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ України»» технічно забезпечив підготовку та проведення заходу.
По завершенні заходу, кожному присутньому роздано інформаційно-просвітницьку літературу на тему ментального здоров'я школярів та шкідливості тютюнокуріння.
Організатором заходу є Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» .