Пишаємося досягненнями наших учнів

07.07.2024   Administrator   Категорія: Новини

Випускники й випускниці 11-А та 11-Б класів Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. N 27 імені В. Гурняка впродовж кількох років стикалися з багатьма викликами: навчання в дистанційному форматі через COVID-19, воєнний стан у країні, уроки в укритті, виконання домашніх завдань при свічках через вимкнення електроенергії.
Юнаки і юнки не лише зуміли справитися із труднощами, а й продовжили історію успіху нашої школи. Так, учень 11-Б класу Романів Роман цьогоріч встановив рекорд, набравши 600 балів із трьох дисциплін: з математики (учителька Ільчук Л.М.), з історії України (учителька Лесечко О.В.), з хімії (учителька Солтис Н.С.). Високий результат Романа - не випадковість, адже брав участь в олімпіадах з математики, систематично готувався до уроків, займався самоосвітою. Під час складання НМТ неабияк допомогло вміння керувати емоціями та здатність зосередитися в складних ситуаціях.
Фащевська Наталія, учениця 11-А класу, здобула найвищий результат 200 балів з англійської мови (учителька Сніжок Л.М.). Велика віра у власні сили в поєднанні із наполегливістю, цілеспрямованістю, бажанням удосконалюватися, високою ефективністю навчання привели Наталю до успіху.
Пишаємося досягненнями кожного учня та кожної учениці нашого закладу освіти.
Нехай здобуті знання сприятимуть реалізації планів, підкоренню нових вершин!
Щасливого й переможного польоту, дорогі випускники та випускниці!

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід