Тиждень математики, фізики та інформатики

16.03.2024   Administrator   Категорія: Новини

Традицією в нашій школі є щорічне проведення предметних тижнів, зокрема Тижня математики, фізики та інформатики. Це вносить різноманітність у шкільне життя, дозволяє вчителям організувати цікаві активності для учнів, розкрити приховані таланти та інтелектуальні здібності дітей, виховувати вміння працювати в командах, гідно перемагати та достойно сприймати поразку.

Актуальність проведення Тижня математики, фізики та інформатики полягає в тому, що всі заходи вдало поєднують ігрові і навчальні моменти, показують значущість і роль математики та інформатики в сучасному динамічному суспільстві, сприяють розвитку пізнавальної активності, кмітливості, винахідливості учнів.

В рамках тижня, який тривав з 11.03 до 15.03, було проведено:

• «Веселу математичну перерву»,
  • презентації «Роботи і не тільки», «Lego-роботи» та «Дрони та їх використання під час війни»,
  • «Цікаву фізику» і захист проєктів з фізики,
  • ігри «Інфобатл» і «Монополія»,
  • «Математичний калейдоскоп» і «Математичну розминку»,
  • дослідження та день народження числа Пі