«так» цікавим урокам та позитивним емоціям

29.03.2024   Administrator   Категорія: Новини

Третю чверть учні 6-А класу завершили, сказавши «так» цікавим урокам та позитивним емоціям. Спочатку зустрілися із талановитою одноліткою, переможницею конкурсу «На чатах свободи» Софійкою Лучко ( підготувала вчителька української мови та літератури Курус І.І.) Діти із захопленням слухали оповідання-казку «Хмарочос». Разом із юною письменницею згадали Майдан 2014 року, прожили біль втрати захисників, захоплювалися мужністю ЗСУ.
Потім зарядилися позитивною енергією «Веселих стартів», пізнали секрети бодіарту, взяли участь у розвивальних іграх, створили колажі яскравих подій класу. Учні 6-А легко виконували захопливі завдання завдяки мудрим і творчим наставникам: Трачу Б. Б., Пілюковій О. В., Бобрик М. Б., Лесечко О. В.
Увечері діти зібралися за переглядом кінофільму «День «Так». Час, проведений у школі, збіг дуже швидко. Окрилені, сповнені нових ідей шестикласники розійшлися по домівках.