Список зарахованих учнів до 1-го класу на 2019-2020 н.р.

03.06.2019   Administrator   Категорія: Оголошення

1-А клас

 

  1. Біловус Павло Вадимович
  2. Вацлавський Олег Васильович
  3. Виваль Софія Володимирівна
  4. Горошок Максим Олегович
  5. Демидась Олександр Мар’янович
  6. Довгань Олеся Павлівна
  7. Залужець Аліна Олегівна
  8. Зарічний Любомир Олександрович
  9. Зубрицька Мілана Юріївна
  10. Іванцов Артем Вікторович
  11. Кіт Костянтин Павлович
  12. Козар Олександр Русланович
  13. Кульпа Діана Юріївна
  14. Купич Вікторія Максимівна
  15. Купич Олександр Максимович
  16. Лиса Софія Володимирівна
  17. Мага Віталій Андрійович
  18. Магура Макар Миколайович
  19. Мандзюк Денис Андрійович
  20. Мриглод Діана Андріївна
  21. Новак Василь Андрійович
  22. Петренко Ілля Віталійович
  23. Петрик Яна Володимирівна
  24. Прокопчук Олена Віталіївна
  25. Слишик Максим Юрійович
  26. Смакула Дарина Сергіївна
  27. Смук Софія Олегівна
  28. Стандрет Каріна Вікторівна
  29. Сушко Олег Віталійович
  30. Чупик Олеся Олексіївна

 

1-Б клас

 

  1. Бабилюк Віра Юріївна
  2. Бойко Назарій Ігорович
  3. Бутинська Валерія Георгіївна
  4. Вишневська Софія Романівна
  5. Вівчарик Лідія Олександрівна
  6. Вівчарик Олександр Олександрович
  7. Гнітецька Анастасія Андріївна
  8. Городиський Артем Вікторович
  9. Дмітращук Злата Олександрівна
  10. Кіт Костянтин Павлович
  11. Лушпінський Ігор Олегович
  12. Маліброда Владислав Олегович
  13. Михайлишин Ірина Андріївна
  14. Мулик Богдан Віталійович
  15. Новак Анастасія Іванівна
  16. Олексюк Денис Ігорович
  17. Пушкар Давід Михайлович
  18. Ружило Дмитро Володимирович
  19. Семенчук  Андрій Русланович
  20. Сенченко Денис Олександрович
  21. Синява Артур Іванович
  22. Сливка Артем Романович
  23. Снятовська Тетяна Іванівна
  24. Степан Тетяна Володимирівна
  25. Тихий Максим Петрович
  26. Турчак Єлизавета Віталіївна
  27. Чуйко Віталій Миколайович
  28. Шийко Поліна Ігорівна
  29. Школьна Зоряна Олегівна
  30. Юник Сергій Віталійович

 

 

 

 

 

 

 

 

1-В клас

 

  1. Васильчишин Дем’ян Віталійович
  2. Вацяк Злата Вікторівна
  3. Водовіз Віолета Ярославівна
  4. Ворона Максим Іванович
  5. Гаврилюк Анастасія Володимирівна
  6. Гевко Артем Анатолійович
  7. Герасимчук Олександр Олександрович
  8. Данелюк Катерина Русланівна
  9. Дживра Денис Богданович
  10. Клубак Владислав Олександрович
  11.  Костюк Андрій Дмитрович
  12.  Кравчук Тетяна Ігорівна
  13.  Крупа Дем’ян Тарасович
  14.  Кунах Владислав Русланович
  15.  Купер Вікторія Василівна
  16.  Ликавська Вікторія Василівна
  17.  Лиса Яна Андріївна
  18.  Макогін Дмитро Петрович
  19.  Малевський Олександр Андрійович
  20.  Мехін Артем Сергійович
  21.  Озімко Вадим Євгенович
  22.  Паперняк Катерина Володимирівна
  23.  Сало Ніколь Андріївна
  24.  Семаньків Данило Андрійовича
  25.  Скиба Дмитро Ігорович
  26.  Стецюк Ілля Юрійович
  27.  Фащевський Роман Олегович
  28.  Фенц Даніела Борисівна
  29.  Хара Христина Юріївна
  30.  Шавула Олександр Євгенович

 

 

 

 

 

 

 

 

1-Г клас

 

  1. Андрусишин Соломія Миколаївна
  2. Балагуда  Арсен Олегович
  3. Балагуда Євген Олегович
  4. Гайтко Кароліна Дмитрівна
  5. Грицишин Вадим Юрійович
  6. Карімов Олександр Русланович
  7. Кіт Тетяна Андріївна
  8. Колісник Максим Ігорович
  9. Копач Софія Вікторівна
  10. Кравець Вадим Віталійович
  11. Кузьма Арсен Романович
  12. Кучер Олександр Павлович
  13. Луценко Едуард Русланович
  14. Махова Софія Дмитрівна
  15. Мацюк Вадим Іванович
  16. Руссу- Шпетко Мілана Доринівна
  17. Салімонова Вікторія Олександрівна
  18. Середа Станіслав Юрійович
  19. Сорока Каміла Романівна
  20. Ткачук Кирил Андрійович
  21. Хавро Софія Юріївна
  22. Чавдури Артур
  23. Чомко Софія Ярославівна
  24. Чорна Ангеліна Василівна
  25. Чура Андріана Андріївна
  26. Щербан Назар Богданович

 

 

Вільних місць немає

 

 

 

 

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід