“Шевченко для всіх століть”

13.03.2024   Administrator   Категорія: Новини

11 березня в нашій шкільній родині на літературному фестивалі-конкурсі читців поезії “Шевченко для всіх століть”, присвяченому 210 річниці з дня народження поета, прозвучало живе слово поета. Талановиті декламатори-конкурсанти з усіх 7 класів школи ще раз переконали всіх у поетичній величі і неперевершеності поезій Кобзаря.
Майстерне виконання пісень на слова поета під гру на бандурі, гітарі, запальний танець шестикласників допомогли ще раз торкнутись серцем віршів Тараса.
Вибір переможців став нелегким завданням, адже кожен учасник вклав частинку своєї душі у виконання твору.
Щира вдячність усім учителям-словесникам, а саме: Антонів Ірині, Смертіній Олені, Намаці Наталії - за підготовку конкурсантів та організацію заходу. Бажаємо наснаги для подальшої роботи з талановитими й обдарованими дітьми та підтримки справжнього інтересу до творчості Т.Г.Шевченка!