Народове читання у ТНПУ

06.09.2021   Administrator   Категорія: Новини

Учениці 8-А класу Юлія Киндибалюк, Тетяна Савків, Єлизавета Сільченко, Софія Яворська та учні 9-Б класу Оксана Чайковська та Дмитро Ратушняк з ТЗОШ #27 імені Віктора Гурняка в суботу, 4 вересня, взяли участь в Narodowym czytaniu, яке щорічно організовується з ініціативи президента Польщі. Захід проходив у ТНПУ імені Володимира Гнатюка.

Наші дівчата виконали кілька польських пісень. Оксана з Дмитром продекламували поезію Wisławy Szymborskiej "Gawęda o miłości do ziemi ojczystej".

Сердечно дякуємо за запрошення p. Maryna Wojnowa - голові Polonijnego Stowarzyszenia Kulturalno-Oświatowego у Тернополі.

Щиро дякуємо усім причетним за гостинність та теплу зустріч: голові Zjednoczenia Nauczycieli Polskich na Ukrainie (oddział w Tarnopolu) Iryna Datsenko Nestajko, декану філологічного факультету п.Тетяні Вільчинській, завкафедри загального мовознавства та слов'янських мов Галині Бачинській, Полоністиці ТНПУ.