День безпечного інтернету

07.02.2024   Administrator   Категорія: Новини

6 лютого у школі було проведено ряд заходів з метою поглиблення знань про безпечний Інтернет.

Для учнів 4 класу проведено заняття з платіжної безпеки на тему: "Готівкові та безготівкові гроші". Школярі дізналися більше про можливості використання платіжних карток та як вберегтися від шахраїв; охоче ділилися цікавими історіями, пов'язаними з грошима.

Учні 2-В знайомилися з цифровим світом розмальовуючи тематичні розфарбовки.

Старшокласники ж мали нагоду почути на уроках поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час, переглянути повчальні відео.

Виставка стін газет та коміксів, вебквести, анкетування,... і це ще не всі заходи з метою поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей.

Вчителі інформатики організували та провели усі активності завдяки наданим методичним матеріалам @harazd.bank.gov.ua, @talan.nbu