ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ТА ПАМ'ЯТІ ВІКТОРА ГУРНЯКА

15.12.2017   Administrator   Категорія: Учнівське самоврядування

Учнівський парламент нашої школи до Дня Збройних сил України, Дня Гідності, Міжнародного Дня волонтера провів захід, присвячений Герою України Віктору Гурняку, ім'я якого має наша школа. Учасники - учні 6-9 класів: Загублюк Юля, Коковська Соломія, Кульпа Таня, Проскуренко Христина, Грабовська Уляна, Яремишин Таня, Романів Катя, Гаврись Софія, Барські Олександра та Каміла, Микитів Максим, Патола Арсен, Сорока Яна. Прозвучали пісні у виконанні студентів ТДПУ,  а також - пісня "Не плач за мною, мамо" із кліпу гурту "Тартак", у якому знявся Віктор Гурняк (її виконав друг Віктора Орест Кутрань). Виступили батько Віктора та його молодша сестра Оля, яка підготувала і показала глядачам відеоматеріали про брата - Героя України, такого, яким ми його не знали. На святі також були присутні рідні, близькі та друзі Віктора Гурняка, волонтери.