Літературно-музична композиція "На шлях я вийшла ранньою весною"

21.03.2018   Administrator   Категорія: Сторінка початкової школи

Кожним променем думки живе в душі нашого народу людина, що ім’я їй – Леся Українка. До дня народження відомої поетеси 25 лютого учні 4-А, 4-Б класів (класні керівники Генсюровська Л.Б., Гулик Л.Л.) підготували літературно-музичну композицію «На шлях я вийшла ранньою весною».

Діти декламували поезію Лесі Українки, інсценізували уривок із феєрії «Віншу-вання старого дуба», казку «Біда навчить», майстерно перевтілювалися в образи матері й дитини – героїв вірша «Мамо, іде вже зима».

Глядачі поринули в неймовірно красивий світ творів Лесі Українки. Присутні захоплено слухали пісні у виконанні студентів Тернопільського педагогічного університету ім. В. Гнатюка (підготувала вчитель музики Спольська С.Ф.), переглянули відеопрезентацію, підготовлену бібліотекарем Крук С.М.

У залі панувала атмосфера піднесення. Поетичне слово передало найглибші почуття і зоряні мрії Лесі Українки.