ПРО ПІДГОТОВЧУ ШКОЛУ "ДЖЕРЕЛЬЦЕ"

21.11.2017   Administrator   Категорія: Сторінка початкової школи

ПІДГОТОВЧА ШКОЛА «ДЖЕРЕЛЬЦЕ» у Тернопільській ЗОШ № 27 ім. Віктора Гурняка працює щосереди з 16.00 до 18.00.

Вона не є обов’язковою. Її відвідують діти п’ятирічного віку за бажанням батьків. Це аж ніяк не впливає на прийом учнів до першого класу.

Програма занять включає наступні блоки:

• Мово рідна, слово рідне
  • Математичний дзвіночок
  • Розмовляємо англійською
  • Віконечко в природу
  • Мистецтво
  • Логічно мислимо

Робочий навчальний план, програма, структура та режим роботи підготовчої школи «Джерельце» погоджені в управлінні освіти і науки Тернопільської міської ради.

Розклад занять затверджений директором школи.

Інформація про підготовчу школу «ДЖЕРЕЛЬЦЕ» розміщена на інформаційному стенді «Дай руку першокласнику».

Плата за недільну школу складає 200грн./міс. (50 грн. за одне заняття).

Кошти будуть перераховані на спеціальний рахунок школи (р/р 315553012345259; код 14040641 МФО 838012 в ТУДКСУ в Тернопільській області)  і використані на потреби навчального закладу. Батьки, діти яких займаються у підготовчій школі, про використання коштів будуть повідомлені на батьківських зборах 25 березня 2018р.