Вибір та замовлення підручників для 2класу

Голова педради –   Я.Й.Вовк

Секретар педради  –  І.Б.Сава

Порядок денний:

1. Про вибір підручників для учнів 2 класів вчителями початкових класів та вчителями - предметниками відповідно до інструктивно-методичних рекомендацій.

(Доповідач  Л.Б. Генсюровська)

По першому питанню порядку денного  «Про вибір та замовлення підручників для учнів 2 класів вчителями початкових класів та вчителями- предметниками відповідно до інструктивно-методичних рекомендацій» .

СЛУХАЛИ:

Л.Б.Генсюровську, заступника директора з навчально-виховної роботи, яка ознайомила присутніх з листом  МОН №1/9-63 від 08.02.2019 та наказом  МОН № 1190 від 01.11.2018 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти», з інструктивно-методичними матеріалами  для здійснення вибору закладами загальної середньої освіти проектів підручників для 2 класу за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з кожної назви підручників та оформлення результатів вибору.

Доповідач зазначила, що вчителі початкових класів та вчителі - предметники обирають підручники  відповідно до  типової освітньої програми авторського колективу під керівництвом Р. Б. Шияна: основний підручник  і 5 альтернативних підручників (на вибір ЗЗСО) з цього предмету у порядку пріоритету для даного ЗЗСО.

Педагогічна рада по першому питанню порядку денного

ПОСТАНОВИЛА:

Вчителям початкових класів та вчителям-предметникам замовити підручники

для учнів 2-х класів згідно інструктивно-методичних рекомендацій.

Результати вибору

електронних  версій  оригінал-макетів  підручників для 2 класу

1.«Українська мова та читання» підручник для 2 класу  закладів загальної

середньої освіти (у 2-х частинах) Большакова, І. О.; Пристінська, М. С. (2019)