Фотоальбом «Сильніші разом»

03.11.2022   Administrator   Категорія: Сторінка бібліотекаря

Юрій Степанович Кульпа , український журналіст, військовослужбовець, капітан Територіальної оборони Збройних сил України,член Національної спілки журналістів України,батько учениці 4-А класу Діани Кульпи, подарував  нашій школі  фотоальбом «Сильніші  разом».

Ця книга про міжнародний вимір військового співробітництва Збройних Сил України .

В альбомі зібрано фотоматеріали про спільну участь Збройних Сил України в міжнародних навчаннях з державами-партнерами НАТО як в Україні, так і за кордоном, виконання завдань за призначенням та бойову підготовку особовим складом Збройних Сил України у 2019-2020 роках.

Сьогодні Україна бореться за свободу всього людства, за справедливість, мир і добро в усьому світі,тому дана книга сприятиме вихованню в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни,гордості за ЗСУ,  активної громадянської позиції.

Переглянути фотоальбом «Сильніші разом » можна у читальній залі шкільної бібліотеки .