Зустріч з працівником поліції

02.10.2024   Administrator   Категорія: Новини

В сучасному середовищі серед учнів загострилася проблема насильства здійснюваного самими дітьми один до одного. Це тривалий процес свідомого жорстокого ставлення дітей або групи дітей до іншої дитини, який має наслідки і їх жертви зазнають чимало страждань. Отже як явище булінг є поширеним, але в наших силах його зупинити. У навчальному закладі ТЗОШ 27 відбулася зустріч з працівником поліції за участі психолога то соціального педагога школи з учнями 5-х класів, поговорили про таке явище, як булінг. Діти обмінялися інформацією та власним досвідом щодо цього явища, розказали приклади з власного життя/ Метою зустрічі було виховати почуття власної гідності, емпатії, розвити навички протидії соціальному тиску, розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації.