зустріч учнів з Надійкою Гербіш

22.09.2024   Administrator   Категорія: Новини

У ТЗОШ І-ІІІ ст. N 27 імені Віктора Гурняка відбулася щира й атмосферна зустріч з Надійкою Гербіш, яка поділилася секретами успіху. У задушевній розмові учні 7-А і 7- Б класів обговорили «Теплі історії до шоколаду», зокрема оповідання «101 щаслива намистина». У свої життєві скарбнички діти поклали поради мудрості, як-от:

• надихати себе й інших на усмішку;
  • не тримати образ, бо вони руйнують ізсередини;
  • ділитися з друзями мріями, «тим самим помножуючи радість на двох»;
  • час від часу приймати «ковдро-подушкову терапію»;
  • танцювати під дощем або з вітром тощо.

Дітям запала в душу яскрава, багата мова Надійки Гербіш, вони цитували улюблені фрагменти, черпаючи творче натхнення.

Сердечно дякуємо пані Надійці Гербіш за тепло душі, щедро подаруване кожному із присутніх і таке цінне саме зараз

PS: у розмові з Надійкою Гербіш дізналися, що свого часу доля звела її з Віктором Гурняком, чиє імʼя носить наша школа. Як бачимо, у житті немає нічого випадкового.