Мандрівка 2-А класу
29.05.2024 Administrator Категорія: Новини
25 травня учні 2-А класу здійснили мандрівку до Скалатського замку та парку диких тварин "Арден". Спочатку дослідили старовинні вежі та підземні ходи замку, а потім занурились у вивчення природи Подільських Товтр. Мандруючи підвісним мостом, спостерігали за життям ведмедів, вовків, оленів, лисів, орлів, левів у природних умовах.
Любити природу - наш обов'язок! Мандрівки - це пізнавально і незабутньо! Дякуємо ЗСУ за можливість подорожувати і пізнавати світ!
![](/media/27/images/2024/may/Podorozhi/2/1.jpg)
![](/media/27/images/2024/may/Podorozhi/2/2.jpg)
![](/media/27/images/2024/may/Podorozhi/2/3.jpg)
![](/media/27/images/2024/may/Podorozhi/2/4.jpg)
Коментарі 0