"Козацькі забави -2017"

12.10.2017   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

10 жовтня 2017 р. у нашій школі відбулось спортивно-мистецьке свято «Козацькі забави-2017», присвячене Святій Покрові та 75-тій річниці УПА. У силі, спритності, витримці та сміливості змагались козачата 6-А, 6-Б, 6-В, 7-А та 7-Б класів. Найкращими у конкурсі «Пісня і стрій» виявились учні 6-А та 7-Акл., перемогу у конкурсі «Козацька грамота» завоювали 6-Б та 7-Б кл., найбільшу кількість разів підняли лантуха учасники теж 6-Б та 7-Бкл., найдовшу відстань на ходулях(116метрів!) подолав учасник з 6-Акл., найміцнішими у перетягуванні линви стали 6-А та 7-Акл., найспритніші у «Козацькій естафеті» - 6-В та 7-А, а ще - найрозумніші та найсильніші отамани були теж у 6-В та 7-Акл.

Дівчатка змагались у конкурсі «Нагодуймо козака»: перемогли козачки 6-А та 7-Акласів.

А загалом, всі учасники та глядачі отримали хороший настрій та позитивні емоції.