2016 – Рік англійської мови в Україні

04.04.2016   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

Знання однієї мови дозволяє увійти в коридор життя,

знання двох мов – відкриває вам усі двері у цьому коридорі.

Франк Сміт

2016 – Рік англійської мови в Україні

Англійська мова – це офіційна мова міжнародного бізнесу та торгівлі, Інтернету і техніки, науки і мистецтв. 80% ділового мовного простору займає саме вона. Володіння англійською мовою – вже не дивовижна навичка, а необхідність.

За даними Ethnologue: Languages of the World (найвідомішого довідника з мов світу) у 2015 році на планеті нараховувалось 340 мільйонів людей, для яких англійська є рідною мовою, та 510 мільйонів людей, які знають її як другу іноземну.  Таким чином, знаючи англійську, ви можете знайти спільну мову із 840-ма мільйонами людей по всьому світі.

Позакласний захід “Animals are Our Friends’’

Учні 3-А, 3-Б та 3-В взяли участь у святі з англійської мови «Тварини  – наші друзі».

“Happy Valentine’s Day!”

Учні 5-Б класу святкують День святого Валентина.

Запрошуємо до “Family and Friends Cafè”!

Презентація проектів The Family and Friends Cafè. Найсмачніше та найкорисніше від учнів 3-Б, 3-В та 3-Г класів.

Вивчаємо англійську граючись.

Учні 5-А та 5-Б класів змагалися в інтелектуально-розважальній грі з англійської

мови On the Way to London”.