Флешмоб у нашій школі 7 лютого 2017р.

07.02.2017   Administrator   Категорія: Новини

Тернопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ст. #27 ім.В.Гурняка провела флешмоб на підтримку ветеранів АТО з посттравматичним розладом. Суть флешмобу - віджатися 22 рази і передати естафету іншому.

Хвиля акцій прокотилась містами України. Чиновники і спортсмени, журналісти і волонтери проводили флешмоб на підтримку наших героїв. Учні Тернопільської загальноосвітньої школи №27 теж не залишились осторонь цієї події. 7 лютого 2017 року хлопці-старшокласники  прийшли в спортзал, щоб провести флешмоб. Спочатку виступив директор школи – Вовк Ярослав Йосипович, який розповів про мету даного заходу, а потім,  показавши власний приклад, віджимався разом з учнями.

Ми вдячні людям, які захищали і продовжують захищати наш спокій і нашу землю! Слава героям України!

Передаємо естафету ТЗОШ І – ІІІст.№28 та директору школи Вавринів Лілії Анатоліївні, а також ТЗОШ І – ІІІст.№26 та директору  Ніроді Галині Михайлівні!