Зустріч із рятувальниками

07.06.2016   Administrator   Категорія: Сторінка початкової школи

Зустріч із рятувальниками

Подвійним святом для учнів 1-А класу став Всесвітній день вишиванки, бо саме цього дня вони ще й побували в гостях у тернопільських рятувальників. У барвистих вишиванках та з чудовим настроєм школярі разом із вчителем Наталією Богданівною Газилишин та батьками відвідали Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Тернопільській області. Допоміг організувати цікаву й корисну зустріч батько першокласниці Насті Григорович, працівник управління — Юрій Петрович.

Спершу учні оглянули пожежно-технічну виставку, де почули історію про святого Флоріана, покровителя рятувальників, дізналися про виникнення цієї гуманної професії, а також побачили і навіть доторкнулися руками до справжніх захисних костюмів пожежників, касок, протигазів та іншого спеціального спорядження, яке раніше більшість дітей бачили тільки по телебаченню. До речі, провела екскурсію для першокласників колишня учениця нашої школи, а нині працівниця Управління ДСНС в області Анастасія Бобер.

Та чи не найбільше позитивних емоцій у школярів викликали пожежні автомобілі. Треба було бачити повні щастя і захоплення очі діток, коли вони сідали за кермо авто і уявляли себе рятувальниками! А ще першокласники з цікавістю пройшлися тренувальним майданчиком на території управління і успішно подолали найпростіші завдання.

Без сумніву, цю зустріч школярі запам’ятають на усе життя. Та найважливіше, що вони отримали такий потрібний їм урок з безпеки життя.

Батьківський комітет 1-А класу