Виховний захід "Україна понад усе" у 3-Бкл.

01.03.2017   Administrator   Категорія: Сторінка початкової школи

Україна понад усе

В середині лютого ми згадуємо вже третій рік поспіль про Майдан та Небесну Сотню, яка ціною власної крові піднесла Україну з колін.  У тяжких муках і з страшенно неймовірним болем  були написані перші сторінки  історії  Нової  України.

У рамках святкування цих днів 14 лютого було проведено захід "Україна понад усе" у 3-Б класі нашої школи під керівництвом учителя молодших класів  Гулик Людмили Любомирівни.

Тема прославлення на віки Героїв нашої Батьківщини неодноразово змушувала присутніх повернутись у ті страшні лютневі дні.... Пронизливою ниткою пов'язались часи козацтва та сьогодення...

Особливої урочистості та неповторності святу додали глибоке прочитання поезій про рідну неньку-Україну, її чарівну красу та незламний дух. Справжню колоритність заходу підкреслили вишиванки учасників та гарно прибраний в українському стилі клас. Зворушливо вплинуло на слухачів і  щире виконання патріотичних пісень, що змусило усіх присутніх, бодай на мить, забути про запеклі бої на Сході країни у наш час.