Тарас Шевченко – провісник долі України

10.04.2017   Administrator   Категорія: Сторінка початкової школи

Тарас Шевченко – провісник долі України

В історії світової культури є безсмертні імена. До них належить й ім’я великого сина українського народу, геніального поета, художника і мислителя Тараса Григоровича Шевченка, від дня народження якого відзначали  203-річницю у 2017 році.

З нагоди цієї дати 15 березня учнями 3-А і 3-Б класів нашої школи під керівництвом вчителів Генсюровської Людмили Богданівни і Гулик Людмили Любомирівни було проведено захід «Тарас Шевченко – провісник долі України».

На свято запросили учнів і вчителів початкових класів, студентів Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

Під звуки мелодії «Реве та стогне Дніпр широкий» учень запалив свічку в пам’ять великого українського поета. Ведучі розповіли про життєвий шлях і творчість Т. Г. Шевченка.

З величезним захопленням учні виконали сценки «Тарас і мати», «Пастушки», «Тарас і Оксанка», «В управителя».

А пісні у виконанні учнів, студентів, акапельно та під супровід бандури, зворушили серця всіх присутніх.

Учасники декламували вірші з почуттям гордості за Україну, за її національного генія.

Учасники танцювального клубу виконали танок «А у нас на Україні».

Яскраві вишиванки учасників та гарно прибраний в українському стилі зал підкреслили національний колорит свята.

Завершився захід читанням поезії Т. Г. Шевченка «Заповіт».

Полум’яне слово великого Кобзаря супроводжує кожного з нас через усе життя і є невичерпним  джерелом духовності та національної свідомості.