Свято Букварика у початковій школі

12.04.2016   Administrator   Категорія: Сторінка початкової школи

Дзвінким відлунням пісень, веселими танцями, радісним сміхом дітей, батьків, учителів промайнули у нашій школі ранки прощання з Буквариком.

Діти – «квіточки» 1-А класу разом з Лисичкою-сестричкою і класним керівником , Газилишин Наталією Богданівною , перетворили класну дошку і весь клас на квіткову галявину. Вони навчили Незнайка складати з букв слова, провчили лінивого кота.

За успіхи у навчанні, за старанність і цікавість на уроках батьки підготували їм несподіваний сюрприз – величезний торт – буквар.

У світ чарівних казок , запальних танців запросили усіх присутніх  учні 1-В класу та їхня вчителька , Павлович Юлія Михайлівна. Згуртовано і впевнено вони відшукали загублені літери української абетки. Їм допомагали Мишка-шкряботушка, Червона Шапочка, Івасик- Телесик, Їжачок-добрячок, Гриб-боровик та інші казкові герої. У дарунок за свою активність і старанність на уроках діти отримали солодкі гостинці від королеви Азбуки.

Ранок « Прощавай , Букварику!» - це перша сходинка до знань, яку здолали наші найменші школярики.

Не спіши

Моя доню, рости!

Ти для мене - завше

Маленька.