Свято Букварика

04.04.2016   Administrator   Категорія: Сторінка початкової школи

Нещодавно в 1-Б класі Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №27 відбулося свято Букварика. Все було на вищому рівні.

Батьківський колектив хоче висловити подяку класному керівнику Тітченко Ользі Михайлівні за те, що вона влаштувала цей чудовий ранок.

На святі діточки продемонстрували свої літературні, акторські досягнення. Чудово декламували вірші і грали ролі казкових героїв.

Першокласники показали казку «Колобок» у власній переробці. Також переповіли історію азбуки, яка загубила всі літери, а школярі дружно допомагали їй віднайти їх.

Діти з натхненням співали цікаві пісні, розучували таночки, які згодом показали публіці.

Батьки з відповідальністю поставилися до свята, яке готували їхні малята. Вони допомагали їм у підготовці, вибирали для них найкращі костюми і радували своєю підтримкою.

Вчителька музики також доклала чимало зусиль, допомагаючи дітям вивчати пісні. Під час ранку вона відповідала за музичний супровід. Всі оцінили роботу Світлани Франківни.

Перше свято Букварика на довго залишиться в пам’яті дітей та їхніх батьків. Воно було неперевершеним.