" Прощавай ,Осене! "

Administrator   Категорія: Сторінка початкової школи

Осінь - золота пора року... Часто її порівнюють із щедрою жінкою, що приносить нам багатий урожай. Золота,щедра, багата,прекрасна, чарівна осінь...безліч слів можна написати про неї. Але все ж таки пора прощатись. Вона піде зовсім непомітно, і замість неї прийде Зима. Теплі осінні дні, зміняться на сильні морози, дощі зміняться на білий, пухкий сніг. Не буде вже яскравих листочків, пташок. Натомість все буде вкрито білою периною.

В останні дні осені учні 2-В класу прощались із цією золотою порою року.

Осінь-чарівниця завітала до школярів із жовтими листочками і жартівливим дощиком, з щедрими дарунками від лісових звірят.

Брати- місяці та дівчатка-феї допомогли Осені звільнитись від злих витівок двох розбійників.

Та ось і Зима стоїть на порозі. Не хочеться прощатись з красунею Осінню. На згадку про себе Осінь подарувала учням солодкі подарунки.