Проект " Улюблена іграшка"

08.04.2016   Administrator   Категорія: Сторінка початкової школи

Проект " Улюблена іграшка"

Музеїв у нашій країні багато. Одним із них є музей іграшки для дітей. Про цей заклад учні 2-Б класу дізналися на уроках літерного читання. Щоб краще зрозуміти, наскільки багатою є історія ігрошок вчителі Гулик Людмила Любомирівна та Тітченко Ольга Михайлівна допомогли своїм вихованцям і разом здійснили чудовий проект " Улюблена іграшка".

Школярі дізналися у своїх рідних, якими іграшками вони гралися у дитинстві. Виготовили ляльку-мотанку, скриньку, піч, дерев'яну пірамідку. Такими іграшками бавилися сільські діти понад сто років тому. Народні іграшки : сирні коники, свищики, торохкотельця - дуже сподобалися другокласникам, які підготували короткі розповіді про них.

Презентація проекту закінчилася створенням альбому із зібраними матеріалами та світлинами, які допомагав зробити Гарач Марко. Пропонуємо Вам іграшкові світлини.

Матеріали підготували : Гулик Л.Л., Тітченко О. М.