Поетесі з дивовижним ім'ям

Administrator   Категорія: Сторінка початкової школи

Поетеса з дивовижним ім'ям! Так називають Лесю Українку. 25 лютого відзначаємо 146 річницю з дня її народження.  Леся писала для дітей і про дітей.

 Як відомо, що перший вірш "Надія" вона написала у 9 років.

Діти 2 - Б класу вирішили перевірити себе у творчій роботі, а саме - написати казку. Так розпочався літературний проект "Наші перші казки", який учні присвятили поетесі з дивовижним ім'ям - Лесі Українці.

   

Участь у проекті взяли майже усі школярі класу. Дехто звертався за допомогою до батьків, до старших братів чи сестер.  Проте найбільш талановиті вирішили підкорити вершину творчості самостійно. У класі свою казку прочитав кожен. найбільше сподобались казочки : Софійки Рибун "Коротенька казочка", Ромчика Остапчука "Про горобчика", Максима Капустяника "Як Марійка загубилась", Марти Патоли "Лисичка-Хитрунка", Насті Побережник "Зайчик і Білочка".

      

Та коли Ангелінка Горак прочитала свою казочку "Як дівчинка Галинка боялася темряви", всі хлопчики та дівчатка зааплодували.

 

Виявилось, що Ангелінка пише оповідання, казки, пригоди та оформляє їх у саморобні книжечки. А таких книжечок-оповідок у малої пистменниці аж вісім. Ще й малюнки виконує до написаних історій.

Усі написані учнями казки з ілюстраціями діти зібрали у свою першу літературну збірку "Наші перші казочки".

Удачі вам на літературній ниві, маленькі казкарі ! 

Класний керівник 2-Б класу

Тітченко Ольга Михайлівна

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід