По Вкраїні з краю в край ходить Святий Миколай

Administrator   Категорія: Сторінка початкової школи

День Святого Миколая - найулюбленіше свято дітвори. Таємну ніч, коли ходитеме Святоотець, чекають усі з великим нетерпінням. Діти стараються бути чемними, правдивими , послушними. Адже за добрі вчинки Миколай нагороджує подарунками.

З нетерпінням чекали на це свято учні 2-Б класу. Ольга Михайлівна зі Світланою Франківною підготували та провели родинне пізнавально-розважальне дійство "По Вкраїні з краю в край ходить Святий Миколай".

Разом із Лисичкою, Горобцем-поштариком, Зайчатами, Снігурами та Білкою побували в казковому зимовому лісі, щою допомогти дівчинці Оксанці - лісниковій донечці зустріти Миколая.

Зірочки спустились з неба, щоб освітити дорогу.

Проте Антипко хотів перешкодити святу.

На допомогу прийшли Ангелики, які прогнали Чортика.

Ой, хто, хто, Миколая любить,

Ой, хто, хто, Миколаю служить,

Тому святий Миколай  на всякий час помагай, Миколаю.

Таким теплим словам вітальної пісні зрадів Миколай і завітав у світлицю 2-Б класу.

Привітала зі святом другокласників заступник директора школи Людмила Богданівна.

Святий Отець пригостив солодощами та подарував чудові книжки. Смачні гостинці сподобались усім дітям Як приємно спілкуватись за святковим столом.

Нехай Господь Бог благословить учнів та батьків 2-Б класу, усіх добрих людей здоров'ям, щастям, довголіттям.

Миру і злагоди кожній українській родині.

Любові і добра кожній сім'ї.

Нехай святий Миколай завжди приходить у кожну оселю.

Кл. керівник 2-Б класу Тітченко Ольга Михайлівна.