Іду з дитинства до Тараса

15.03.2017   Administrator   Категорія: Сторінка початкової школи

І  мене в сім'ї великій,

В сім'ї вольній, новій,

Не забудьте пом'янути

Незлим, тихим словом.

Т.Г.Шевченко

В березневу пору українці усього світу згадують ці слова та вшановують великого народного поета Тараса Григоровича Шевченка.

Учні 2-Б класу готувались заздалегіть відзначити 203 роковину з дня народження Т.Г.Шевченка.

Школярі намалювали до віршів поета малюнки та презентували їх на виставковому стенді біля свого класу на третьому поверсі нашої школи.

10 березня 2017 року із школярами 2-Б класу проведено лутературно-мистецький усний журнал "Іду з дитинства до Тараса".

Вишиванки, хороший настрій, почуття національної гордості і людської пошани до Кобзаря - такою була атмосфера, яка допомогла юним ораторам виразно читати напам'ять вірші Шевченка :

"Встала й весна", "Садок вишневий коло хати", "Гомоніла Україна", "Тополя", "Зоре моя вечірняя", "Зацвіла в долині", "Заповіт", "Світає..."

Діти уважно слухали поезію і вирішили делегувати читця, Мастюха Степана, на шкільний конкурс читців віршів Т.Г.Шевченка.

Уважно та дещо здивовано слухали діти пісні, які сьогодні стали народними : "Реве та стогне Дніпр широкий", "Садок вишневий коло хати".

Шевченкове слово зворушило маленьких школярів, але їхня дорога до великого Кобзаря тільки почалася.

Класний керівник Тітченко Ольга Михайлівна