Екскурсія до Збаража

23.09.2016   Administrator   Категорія: Сторінка початкової школи

Тернопільщина – наш рідний край. Займає друге місце в Україні за кількістю історичних замків. Найвідоміший серед замків Тернопілля – Збаразький.

20 вересня 2016р. учні 2 – Б класу разом з Ольгою Михайлівною, батьками класу вирушили на екскурсію до Збаража. Хороший настрій взяли в дорогу.

Багато цікавого побачили у залах. Картини, старовинні меблі, дерев’яні скульптури вразили своєю красою і неповторністю.

А далі зал зброї. З цікавістю діти розглядали лицарські обладунки, стрілецьку зброю та артилерійські гармати, що захищали замок від ворогів.

Віяло старовиною. Мужність і сила воїнів захоплювала юних дослідників. З чудовим настроєм ми покинули замок.

На околиці Збаражу розкинувся старий парк. Тут вирішили перепочити.

)

Прощавай, Збараж! Ми їдемо додому, щоб поділитись своїми враженнями.

Друзі! Відвідайте Збаразький замок, пізнаєте історію свого народу, дізнаєтесь про героїв рідної землі.

Від батьківської спільноти

Гарак Ірина Михайлівна