Чарівниця-осінь

Administrator   Категорія: Сторінка початкової школи

За вікном листопад господарює. Перший сніг вкрив землю. Жовте листя на снігу - згадка про чудову осінь. І в цю пору учні 2-А класу провели свято «Прощання з осінню».

На гостину до школярів завітала чарівниця – осінь. Вона пригостила другокласників щедрими дарунками, червонобокими яблуками і запашними грушами.

Осінь – господиня завітала на город. Там вона відвідала «гарбузову родину». Кружляла у веселому танці з динею,квасолею і  капустою, марширувала із зеленими огірочками, розпашілася від танцю з червоними помідорами та зеленокосими морквинками.

В осінньому лісі її радісно привітали боровик і маслюки, печериця і опеньки, сироїжка і мухомор.

Осінь зустрілася із звірятами. Білочка, їжачок, зайчики, ведмідь і вовк – усі переконали гостю , що добре підготувалися до зими. Наші чарівні лисички зачарували усіх гостей запальним танцем..

У теплому і дружньому колі наша велика класна родина попрощалася з осінню. Діти , як завжди, подарували батькам і нам, учителям, чудовий настрій і неповторні миті радості.  Дякую їм за це. Вдячна усім батькам, які допомогли у підготовці до свята і провели цей час з нами.

Наталя Газилишин

Тр

Трішки осіннього тепла у шкільну атмосферу свята.         Іванка Гошій - Козакова

Гарне свято, яке не обійшлось би - без сумніву - без передсвяткового піклування наших дітей, Наталії Богданівни та Світлани Франківни. Дякуєм. А ще - за чудові фото Іванці, мамі Марічки Козакової.

Світлана Гуменна

Дякую Вам, Наталіє Богданівно, за гарне свято для наших дітей!

Юля Качуряк