Діло майстра величає

08.04.2017   Administrator   Категорія: Сторінка початкової школи

ДІЛО МАЙСТРА ВЕЛИЧАЄ

Таку назву вибрали вчителі початкових класів для інтегрованого, інформаційно- профорієнтаційного, дизайнерського проекту з трудового навчання, який тривав у школі цілий місяць.  Презентували його з 3 по 7 квітня.Вчителі провели педагогічну мозаїку "Практична діяльність  на уроках трудового навчання".

Школярі підготували повідомлення про найбільш популярні  професії , а вчителі оформили саморобну книжку " Усі професії потрібні, вибери собі одну".

Учні других класів дізналися про професії своїх найрідніших  людей - своїх мам. Діти розповідали у класах про цікавинки маминих професій.

Третьокласники брали інтерв'ю у татусів. Яка робота у мого тата? Чим він займається? Невже це так цікаво?

Школярі четвертих класів поділились з ровесниками власними мріями про майбутню професію.

Усі учнівські твори зібрано у книжки - саморобки :

"Мамині руки" 2класи, "Я навчаюся у тата" 3класи, "Ким я мрію стати?" 4класи.

Особливо цікавою стала виставка " Великодень завітав у школу". До неї долучилась шкільна волонтерська спільнота : батьки  учнів 1-4 класів, вчителі. Творчий підхід, дизайнерське оформлення, акуратне виконання, естетичний смак властиві усім роботам.

Крижанівська С.В., Подзігун Л.В.,Софіян З.З.,, Ходань Н.М. з першачками "посадили" дерева, на яких розквітли великодні писанки.

Газилишин Н.Б., Тітченко О.М., Павлович Ю.М. з другокласниками виготовили з ниток пташок, які на своїх крилах принесли весну. Чудернацькі гнізда, сплетені з ниток, паперові сонячні зайчики, волохаті жучки-сонечка - це далеко не весь перелік дитячих робіт учнів 2 класів.

Гулик Л.Л., Генсюровська Л.Б. допомогли своїм вихованцям - учням 3-А і 3-Б кл. у створені пухнастих курчат та великодніх екібан.

Неперевершері роботи з квілінгу створили четвертокласники під керівництвом вчителів : Хоменко Г.в., Демків Г.Є., Горак І.М., Чорної І.І.

Окрасою виставки стали ляльки-мотанки, які виготовили четвертокласники разом із Софіян З.З.

Майстер- клас " У майстрині кераміки" провела Пілюкова О.В. Учні створили чудові барвисті декоративні писанки із солоного тіста.

Усі вчителі початкових класів висловлюють подяку батькам, які допомогли і підтримали своїх дітей та вчителів у підготовці та проведенні великодньої виставки.

Великодній настрій ми вирішили подарувати і своім колегам із Лисичанська. Виготовлені святкові віночки до Великодня одержить Лисичанська школа. Нехай наша майстерність зігріє їхні серця, а між нами нехай витає дух миру та єдності.

Повідомлення підготувала голова методоб'єднання вчителів початкових класів

Тітченко О.М.

Світлини Павлович Ю.М.