Поїздка учнів 2-А кл. у селище Кривче

Administrator   Категорія: Сторінка початкової школи

Справжнім сюрпризом для учнів 2-А класу стала поїздка у селище Кривче і відвідання печери Кришталевої.

Другокласники сміливо долали вузькі підземні проходи. Протягом всього маршруту нас супроводжували звисаючі кристали, багато з яких мають свою назву: змія, буйвол, рука та інші. Головною визначною пам'яткою Кришталевої печери є Кришталевий коридор, в якому на стінах різнобарвним килимом висять гіпсові кристали: рожеві, бежеві, бурштинові, кремові. Від цього кам'яного квітника неможливо було відірвати погляд.

Маленькі мандрівники відвідали Казковий зал печери.Доторкнулися до каменя – анальгіна, який оздоровлює всіх.

Нам довелось пройти по «хребту крокодила» та поміж його зубів, повз камінь для перевірки талії.

А біля каменя з бантиком  загадали кожен своє  бажання.А ще ми дізналися, що в одному із залів живе «господар» печери - похмурого вигляду, з квадратним підборіддям і довгими вусами. Поруч з ним стоїть його «слуга» - худий, горбоносий парубок.Перед «господарем» знаходиться кам'яний барабан, за допомогою якого він скликає своїх слуг. У печері другокласникам  нудьгувати не довелося.

Втомлені і щасливі діти вийшли з печери  і на чудовій галявині вітали своїх літніх іменинників.Веселі, сповнені неймовірних вражень з «гостинцями» від зайчика і білочок школярі повернулися додому.