Книжкова мандрівка з Надійкою Гербіш

17.05.2018   Administrator   Категорія: Сторінка бібліотекаря

е боятися мріяти" і "не боятися здійснювати свої мрії", а ще - мати в серці лише любов і щирі та добрі емоції - радила дітям-школярам 3-а класу Тернопільської ЗОШ №27 імені Віктора Гурняка талановита письменниця Надійка Гербіш, в минулому - журналістка, телеведуча, прес-секретарка, гід, головна редакторка видавництва "Ездра" і головна редакторка україномовних проектів видавництва "Брайт Стар Паблішинг", викладачка, перекладачка.

Видала власних 15 книг, переклала чимало книг, зокрема, авторства Р. Кіосакі, Дж. Максвелла та Ґ. Чепмена, а також мемуари Дж. Буша-молодшого.

Співпрацює із українськими та закордонними видавництвами як авторка і перекладачка.

Її книга "Мене звати Мар'ям" визнана соціальною книгою року та рекомендована до прочитання в шкільній програмі.

Під час зустрічі діти запитували письменницю про все, що їх цікавило. А саму зустріч розпочато з медіапрезентації у виконанні зав.бібліотеки Світлани Крук про творчість письменниці зі Збаража, Надійки Гербіш.

Щирі емоції наповнили теплу зустріч. А додало родзинки - короткі дописи-враження дітей про спільно прочитану книгу "Мене звати Мар'ям".

Символічним стало те, що Надійка, працювавши в місцевій журналістиці, тісно була знайомою з Віктором Гурняком, якого вчила і класна наставниця Наталя Газилишин. Спільні спогади повернули усіх мимоволі у щасливе життя Героя.

Світлана Гуменна